Friday, September 9, 2011

Stadiumi i ri i jashtëzakonshëm
Mbrojtësi i Juventusit Giorgio Chiellini ka shprehur gëzimin e tij për atmosferën në stadiumin e ri pas hapjes së tij të enjten mbrëma.

Ylli italian pavarësisht barazimit 1-1 me Notts Countyn ishte plot optimizëm për stadiumin e ri.

“Jemi kënaqur në një atmosferë të jashtëzakonshme në stadiumin e ri. Ka qenë një mbrëmje e prekshme, për ne, tifozët dhe të gjithë të pranishmit. Atmosfera ishte e ngrohtë dhe publiku ishte i shkëlqyeshëm” tha Chiellini për uebfaqen zyrtare të Juventusit.

No comments: