Sunday, October 20, 2013

Saimiri: Doktori do largohet nga “Fiks Fare”, nuk i rezistoi dot ofertës

Shkruar nga Erind Kuci
Si natyrë sportive që është, ai ndryshimet në jetë i bën me pasion. Saimir Kodra na fton të qeshim me lot, me të gjitha ngjyrat e humorit të prodhuara nga ai, në programin më të ri në “Agon Channel”.
Pas zhurmës së krijuar në publik dhe komenteve të shumta për arsyen e vërtetë të largimit nga “Fiks Fare” e “Top Channel” pas 12 vitesh, Saimiri jep këtë intervistë  për të na sqaruar gjithçka në detaje. Nuk e mohon që paga e mirë e joshi,