Thursday, June 6, 2013

“Zhvishet” Berisha, del në miting pa jelek (FOTO)

Është vapë, apo kryeministri Berisha kërkon të mënjanojë etiketimet e Ramës si “gjyshi me antiplumb”?! Prej dy ditësh kryeministri Berisha është shfaqur nëpër takimet elektorale pa jelekun e tij. Kjo bie në sy në takimet që ai zhvilloi dje në Shijak dhe sot në Gramsh, ku Berisha ka dalë para mbështetësve vetëm me këmishë. Prej kohësh, lideri i opozitës Edi Rama
e ka akuzuar kryeministrin se shfaqet në publik me jelek antiplumb. Ndërkohë që me fillimin e fushatës, Berisha nisi ta etiketonte Ramën si “shoku i autobusit mavi”, ndërsa Rama nga ana tjetër ia ktheu me etiketimin “gjyshi me antiplumb”.
June-5-15-23-4124June-6-15-54-52A77R3262June-6-15-55-23A77R3217June-6-15-55-38A77R3205June-6-15-56-12A77R3177

No comments: