Sunday, October 3, 2010

Rihana ose lulja rebele


Rihanna duket derisa largohet nga hoteli i saj në New York gjatë të mërkurës me një mesazh të veçantë: një tatuazh që lexon ‘rebelle fleur’ (lule rebeluese) në qafën e saj. Këngëtarja ka performuar të enjten mbrëma në Madison Square Garden të New Yorkut.

Eminem dëshiron të lidhet me Rihanna-n. Reperi kontrovers, i cili së fundmi ka incizuar një duet me bukuroshen me titull 'Love the Way You Lie', është i dashuruar marrëzisht në këngëtaren nga Barbadosi dhe gjyshja e tij Betty Kresin mendon se ata do ta bënin një çift pefekt. Rihanna dhe Eminem, emri i vërtetë Marshall Mathers, janë në komunikim

të vazhdueshëm, por sipas këngëtares së hitit 'Umbrella', e cila momentalisht është në lidhje me bejsbollistin Matt Kemp, lidhja e tyre është plotësisht miqësore, mirëpo, Eminem ka mendim tjetër. “Marshall do të lidhej me Rihanna-n në çast, nëse ajo e tregon edhe interesimin më të vogël. Ata vazhdimisht i dërgojnë mesazhe dhe bisedojnë njëri me tjetrin”, ka thënë një burim.

No comments: