Monday, November 7, 2011

Fotot, Imogen Thomas tregon kofshët dhe të brendshmet

Ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së paparacëve që prej pjesëmarrjes së saj në shfaqjen e njohur “Big Brother” në Britaninë e Madhe por asnjëherë Imogen Thomas nuk është treguar bujare me median për të treguar pjesët intime. Këtë herë paparacët e kanë fiksuar teksa argëtohej për festën e Halloween. Modelja britanike ka qenë e veshur me një fustan të shkurër dhe jo vetëm fustani por edhe trupi i saj ishte i ngjyer vende vende me të kuqe si shenja gjaku. Në momentin kur Imogen është ngjitur në makinë fustani është ngritur dhe paparacët kanë festuar. Të brendshmet e Imogen Thomas kanë dalë në pah ashtu sikurse edhe kofshët e saj. Një teprim i Imogen që padyshim i ka reklamuar një pjesë tjetër të trupit. 

No comments: