Thursday, August 12, 2010

Nju Jork: Aksident i aeroplanit "Air Force Two" me zëv/presidentin Biden në bord

LONG ISLAND NY : Aksident serioz, ndodhi dje heret në mëngjes në një aeroport të Nju Jorkut, me aeroplanin presidencial në të cilin ndodhej Zv / Presidenti i SHBA-ës Joe Biden dhe anëtarë të familjes së tij. Nën/Presidenti Biden ka qenë për pushime në perlën e bregdetit njujorkes në Hampton, në një nga zonat ku gjenden parqet bregdetare më të shtrenjëta dhe më të bukura në Amerikë.
Pasi përfundoi pushimet u largua dje heret në mëngjes "me aeroplanin presidencial "Air Force Two" me zëvendës presidentin Joseph R. Biden Jr. në bord, cituan burime nga policia e Nju Jorkut, duke thënë se ai ishte i përfshirë në një aksident të vogël me asnjë të lënduar ose të vdekur. Vetëm dëmtime materiale të aeroplanit të parkuar.
Megjithse Shtëpia e Bardhë, deri tash nuk ka dhënë asnjë njoftim, policia e Nju Jorkut thotë se po bënë hetimet në një aeroport të Nju Jorkut, në periferi të tij, në Long Island, tha Francis S. Lani zyrtari i lartë i Forcave Ajrore nga SHBA-ës, duke shtuar se aeroplani presidencial "Air Force Two" Boeing 757 i zëvendëspresidentit të SHBA-ës, gjatë largimit nga aeroporti ka godtiur në kthesën e "marrjes së shpjetësisë" për ngritje, një aeroplan të vogël privat të mërkurën heret në mëngjes .
Aeroporti Gabreski në Suffolk County në bregdetin e Long Island - Nju Jork, u mbyll për disa orë, deri sa u largua aeroplani presidencial "Air Force Two" Boeing 757 i zëvendëspresidentit të SHBA-ës, dhe avioni bosh e i vogël që ishte dëmtuar u fut në një hangar aty afër./BEQIR SINA/
photo

Air Force Two

4 comments:

Anonymous said...

I'm not sure exactly why but this website is loading very slow for me. Is anyone else having this problem or is it a problem on my end? I'll сheck
back later anԁ ѕee if the problеm still еxists.
my web page: helpful hints

Anonymous said...

Hello, I think youг website might be having browser compatibіlity issues.
When I looκ at yоur blοg
in Ie, it looκs fine but when opening in Ӏnternet Eхploгer, it has somе overlaρpіng.
I just wаnted to give уоu a quick headѕ
up! Оther then thаt, supeгb blog!


my web-site ... Jiujitsudating.Com

Anonymous said...

Тhanks for the marνеlous postіng!
I dеfinitelу enϳοyеd rеading it, you ωill be a
grеat аuthor.I ωіll геmember tо bоoκmark your blog
and may come bасk at sоmе ρoіnt.

I want tо encouгage you to ԁеfіnitelу contіnue your great ωοrκ, haνe a nіce mоrning!


Also ѵisіt my blog post: ensynefo.com

Anonymous said...

I'm extremely pleased to discover this website. I need to to thank you for your time just for this fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it and I have you saved as a favorite to see new information in your web site.

my blog - http://www.sfgate.com/business/prweb/article/V2-Cigs-Review-Authentic-Smoking-Experience-or-4075176.php