Sunday, July 18, 2010

A mund te jete nje Mbretereshe xheloze?Gjasat tregojne qe po… Po kjo ndodh me te gjithe ata qe kane arritur shume, dhe se kane frike ti humbin. Edhe pse duken si mikesha, Madonna dhe Lady GAGA urrehen. Me teper nga ana e Madonnes e cila mesa duket ka filluar te ndjeje konkurencen.
Sipas Chigaco Sun-Times, Maddona kohëve të fundit nuk po sillet si duhet, sepse ajo mendon që Lady Gaga është duke e kopjuar atë. Sipas Madonnas, një kopje e re e divës se pop-it, nuk mund të jetë kurrë më e mirë se origjinali.
“Ajo nervozohet me faktin që stili i Gaga-s i shtyn njerezit ta quajne ate nje ‘Madonna e re’. Njerezit jane unike, dhe nuk mund te behen dicka qe s’jane, thote Maddy” �" ka thene nje burim anonim./TopAlbaniaRadio

No comments: