Sunday, July 18, 2010

Cheryl Cole = 1 word: VdekjeKëngëtarja britanike, Cheryl Cole, thuhet të ketë qenë minuta larg vdekjes. Ajo eshte duke luftuar me malarien dhe gjendja e saj shendetesore eshte e lekundur.
Cheryl Cole u shtrua në spitalin e Universitetit College të Londrës, pasi u diagnostikua me sëmundjen vdekjeprurëse të malaries. Javen e shkuar ajo pesoi nje kolaps gjate nje seti fotografik. Besohet të jetë infektuar me sëmundjen vdekjeprurëse nga një mushkonjë në Tanzani muajin e kaluar.
“Eshte në gjendje të veshtire, i ka shpetuar paq vdekjes. Falë Zotit, u trajtua me kohë. Gjendja e saj nuk eshte permiresuar mjaft, vazhdon te mos flase. Ne nuk kemi mundur t’u japim garanci fansave, pasi s’kishte të tilla. Fakt është, ne kemi qenë shumë pranë humbjes së dikujt që është per ne, dhe per shume njerez, shumë i veçantë. Ajo nuk flet për momentin dhe nuk e di se çfarë po i ndodh. Urojme qe gjerat te shkojne mire. ” tha një burim i afert me kengetaren.
Cheryl Cole u rikthye fuqishem ne skena dhe ne radio, edhe pas dicorcit me Ashley Cole. Kenga e saj ‘3 Words’ (3 fjale) eshte nje prej me te transmetuarave te muajve te fundit./TopAlbaniaRadio

No comments: