Sunday, July 18, 2010

Jolie eshte si vera…Se fundmi ne kopertinen e ‘Vanity Fair’ nje prej femrave me terheqese ne bote: Angelina Jolie, ka provuar se eshte si vera, sa me shume kalojne vitet, aq me e mire behet. Nderkaq ne nje interviste per Reuters ka folur edhe per femijet e saj, qe jane njekohesisht edhe kuptimi i saj i jetes.
Protagonistja e filmit me te ri aksion “Salt”, zbuloi se vajza e saj katërvjeçare, Shiloh, rri shume me djalin e saj te madh (te adoptuar) ndaj pelqen te vishet si djalë, dhe mami Jolie nuk ka ndermend ta ndaloje.
“Jane te habitshme zgjedhjet e saj, me lene pa fjale por edhe me kenaqin. Une kurrë nuk do të jem një prind që do të detyroj djemte apo vajzat e mia te jene dicka qe s’jane. Kesaj i thone te mos e besh mire detyren tende si prind. Fëmijët duhet të lejohen të shprehin veten në çfarëdolloj menyre, pa i gjykuar ata, pasi kjo, mendoj, është e rëndësishme për zhvillimin e tyre”
Dhe kjo nga femijet merr vesh, po rrit 6./TopAlbaniaRadio

No comments: