Sunday, July 18, 2010

Dafina Zeqiri tenton ti ngjasoje BeyonceDafina Zeqiri edhe pse me shumë se njëherë ka deklaruar se nuk I pëlqen të kopjojë artistët e mëdhenj, me dash


Dafina Zeqiri edhe pse me shumë se njëherë ka deklaruar se nuk I pëlqen të kopjojë artistët e mëdhenj, me dashje a pa dashje e bën këtë. Dafi ka performuar në skenën ku këndoi para pak ditësh Snoop Dog në Prishtinë dhe veshja ngjasonte komplet me atë të Beyonce gjatë përformancës së para 3 viteve në skenën e ndarjes së cmimeve Grammy Awards. Dhe jo vetem kaq, por edhe stili i flokeve nuk eshte me ai i Rihanes, por nje kacurrel i derdhur me ngjyre te afert si te kengetares amerikane. Ja fotot ku Dafina Zeqiri bie pre e imitimit.

No comments: