Sunday, July 18, 2010

Hasta la Vista Mel Gibson?Mel Gibson kapitullon. Imazhi i tij publik eshte tronditur shume pas publikimit te disa incizimeve të cilat e tregojne ate duke i thene te dashures, per te cilen la gruan, Oksana Grigorieva, lavire dhe mashtruese. Grigorieva pret nje femije nga Aktori dhe regjisori.
‘Patrioti’ dhe ‘Zemerluani’ Gibson ka ngelur pa perfaqesues. Agjenti i tij ka dhene doreheqjen dhe te pakte jane ata qe mendojne se Gibson do te jete ne gjendje te rekuperoje. Ne regjistrimet qe po shihen ne internet, Gibson citohet te kete thene, se do ta digjte te dashuren e tij ne kopesht.
“Do të jetë e pamundur që ai të kthehet ne ate Gibsonin popullor qe e donin te gjithe pas kesaj. Karriera e tij ka mbaruar. Hollywoodi është një komunitet mjaft i ngushtë. Racizmi dhe anti-semitizmi janë thjesht të papranueshme”, theksoi një burim.
Një regjisor tjetër ka thënë për The Mirror: “Më mire te punoja me Lindsay Lohan, se sa të kem të bej me Gibson”.
Oksana Grigorieva tashmë ka paditur aktorin, dhe perpos kësaj besohet se ka foto të cilat e shfaqin atë të rrahur, me sy të nxire dhe me dhëmbë të thyer./TopAlbaniaRadio

No comments: