Tuesday, July 27, 2010

Frederik Ndoci Live ne " Nova Club" ne Velipoje

Te nderuar miq !
Nje shok me dergoi kete njoftim dhe une po e percjell tek te gjithe ata dashamires te kengetarit Frederik Ndoci,qe jane me pushime ne plazhin e Velipojes ,mund ta ndjekin Frederikun live ne kete lokal.
Ju kerkoj ndjese nese ju besdise,por une e bera thjeshte ,vetem per dashamiret e kengetarit shkodran Frederik Ndoci,ku mund te kalojne disa ore te kendeshme, me muziken dhe kengen e bukur te ketij kengetari,meqe pjesa dermuese e bashkeatdhetarve jane me pushime ne vendelindje.

Me respekt per ju te gjithe

Luigji

Frederik Ndoci Live ne " Nova Club" ne VelipojeData 29 Korrik 2010,nga ora 22:00 - 04:00


Velipoje perballe kompleksit "Fishta"
Nje nate speciale nen ritmet e kengetarit Frederik Ndoci ne Nova Club Velipoje
me dt 29.07.2010 ora 22.00
mos mungoni
0692571411

No comments: