Wednesday, July 14, 2010

Larissa,tifozja e Paraguait, zhvishet edhe pa titull

Top modelja e famshme nga Paraguai, Larissa Riquelme(foto 1) tifoze e këtij shteti gjatë Kampionatit Botërorë Afrika e Jugut 2010, ishte tifozja që pushtoj faqet e para të gazetave botërore me fotot e saja. Larissa kishte premtuar se nëse Paraguait e fiton titullin e Botës, ajo do të pozoj nudo.

Larissa ka qenë ndër shumë tifoze të bukura që kishin mbushur faqet e gazetetave gjatë botërorit 2010. Ndërkohe ajo kishte premtuar se; nëse kombëtarja e Paraguait , për te cilën ajo bënte tifo, fiton titullin e Kampionit Botërorë , ajo do të pozoj nudo.

Por, edhe pse Paraguai nuk arriti më shumë se të tetën e finales, Larissa megjithatë ka bërë disa fotografi krejtësisht nudo, e shtrirë mbi flamurin e këtij shteti (foto 2).

Ndërkohë, merret vesh se Larissa ka deklaruar se gjatë rrjedhës se Kampionatit, ka qenë portieri Iker Casillas, kapiten dhe fitues i kupës së Botës me Spanjën, që kishte bërë Larissen të dashurohet tmerrësisht në te.

Se si do të reagoj këtu reporterja sportive e televizionit spanjoll, Sara Carbonero, mund të parashikohet ! Ajo aktualisht është e dashura e portierit më të mirë, të zgjedhur të botërorit, Iker Casillas.

No comments: