Saturday, May 28, 2011

Jennifer Lopez nuk kursen sharmin në skenë

Muçiqi:


Nata i përkiste Scotty Mccreery por pavarësisht performancës së tij që doli fituese nuk ka mundur të konkurojë sharmin e Jennifer Lopez. Teksa po këndonte bashkëshorti i saj Marc Anthoni në shfaqjen “American Idol” ajo u kthye në rolin e një balerine që kërcente rreth tij. Teska lëvizte rrotull bashkëshortit Jennifer ka djersitur paparacët të cilëve u është dashur ta shkrepin shumë herë aparatin për të fiksuar format trupore të Jennifer e kryesisht të pasmet e saj. Çifti që është prej shtatë vitesh i martuar dha në fund një puthje të nxehtë në skenë. Në një moment Anthony i thotë diçka tek veshi bashkëshortes por ajo buzëqesh dhe i vendos dorën në gojë për ti thënë të mos fliste.

No comments: