Saturday, August 13, 2011

Anxhela Martini: Shqiptarët të dhënë pas prapanicës


Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e cila bëri bujë me fotot e saj ku kishte dalë pa të brendshme, gjatë një deklarate ka thënë se shqiptarët janë të dhënë pas prapanicës së femrave. Në deklaratë supermodelja nga Shkodra në pyetjen se si e shohin një grua amerikanët dhe shqiptarët dhe se a ka ndonjë dallim, ajo u shpreh se dallimet nuk janë të mëdha shumë me amerikanët, ndoshta me europianët po dallojnë ma shumë në këtë aspekt. Europianët më shumë e adhurojnë gjoksin e një femre, kurse shqiptarët janë të fokusuar në prapanicë. Shqiptarët i duan bukuritë ekzotike, ata ngazëllehen nga bukuria, ngazëllehen nga seksi. Ata ngazëllehen nga trupat e mirë. Ndërkaq, siç është mësuar,

Kanye West i ka mbyllur derën Anxhela Martinit. Të paktën kështu ka raportuar New York Post. Sipas saj, këngëtari i njohur ka organizuar një party për promovimin e albumit të tij. Angela Martini kishte siguruar një ftesë nga producenti i West, por kur ky ka marrë vesh që Angela do vijë, ka lajmëruar që ajo të mos futet brenda. Nuk dihet e vërteta e kësaj historie, por gazeta njujorkeze thotë se Martini po e gjurmon West gjithandej, duke deklaruar se ata janë të dashuruar.

No comments: